1080P
The Gifted 1. Sezon
Altyazı

The Gifted 1. Sezon

  •  Süre: 300 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2017
  •  Ülke: ABD
Yeni Yabancı Dizimiz "The Gifted" ilk bölümden son bölümüne kadar nefesleri kesecek aksiyon, bilim kurgu ve gençlik türlerini içerisinde barındıran 2017 yılının yeni dizilerinden biridir. X-Men filmlerini hayranı olan birisi bu diziyi izlemeden geçmez düşüncesindeyiz. Genç oyuncuların yer aldığı projede X-Men'in devamı niteliği taşıyor. Hikaye Amerika'da geçmekte ve mutantları yok etmeye çalışan insan görünümlü yaratıkların dünyasında geçmekte. İlk bölümü oynadı İMDb'Den 8.6 lık bir puan aldığını herkese paylaşalım. Üç arkadaş okulda bir anda yeteneklerini olduğunu keşfederler. The Gifted Dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var ? Hiç Merak ettiniz mi.. İlk bölümü heyecanlandırdı sonraki bölümlerde yeni isimler ve dizinin son haberlerini artık bu kısımdan takip edebilirsiniz. Marvel Yeni Dizi " The Gifted" alışıldık süper kahraman dünyanın dört bir yanı mutant güçlerine sahip olandır.

The Gifted 1. Sezon 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı izleyin
Fox Logan ve Deadpool başarısının ardından, X-Men filmlerini doyasıya kullanmak için elinden geleni yapmaya başladıki, X-Men her zaman çok karakterli ve karışık bir dünyaya sahipken yeni X-Men karakterine odaklandı. Bu yapımları farklı versiyonlarla ve kendi farklı başrollerini ele almaya karar vermeleri neredeyse 20 yıl boyunca yaptıkları en iyi projelerden biri ve aslında bu yeni işlere güvenmelerindeki en büyük süper kahramanları sevmelerisidir. X-MEN filmlerini çok seven yönetmen yeni mutant dizisi "The Gifted" dizisi üzerinde görmek insanı tanıdık ve güvenilir bir his veriyor. Ve bunu zamanında pek de iyi olmayan X-Men sahnelerini izlemiş olmamıza rağmen artık yeni süper kahramanlar aileden olmuş durumda. Yetenekli kişiler veya Kişiler tabiki de Mutantlar için kullanılıyor. Ve dizi dünyanın geri kalanının bu mutansyona uğramış insanların nasıl korku ve şüpheyle yaklaştıkları odaklanıyor.

 853İZLENME

 0FAVORİ

 7.8İMDB

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  Benzer Filmler
1080P
The Gifted 1. Sezon
The Gifted 1. Sezon
Yeni Yabancı Dizimiz "The Gifted" ilk bölümden son bölümüne kadar nefesleri kesecek aksiyon, bilim kurgu ve gençlik türlerini içerisinde barındıran 2017 yılının yeni dizilerinden biridir. X-Men ...
  •   Tür : The Gifted
  •   İzlenme: 853
  •   0
      0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 300 Dk.
IMDb7.8
Altyazı
Reklamı Gizle[x]