Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayınız " Ricamız

  Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 inceleme

Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 inceleme 02 Aralık 2017

Yenilmezler İnfiniti war bölüm 1 den herkese merhabalar arkadaşlar. Bildiğiniz gibi dün yenilmezlerin üçüncü bölümünün ilk resmi fragmanı yayınlandı ve bugün sizlerle fragmanı inceleyeceğiz. Aşağıda Videolu Anltımda Mevcut Göz atmayı unutmayın

Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 İncelemesi Arkadaşlar ilk olarak fragmanımız uzayda bembeyaz nerdeyse kör edici bir ışıkla başlıyor. Bu ışık herkesin aklına aynı soruyu getiriyor. Bu gelen Thanos mu.
Evet bu gelen Thanos.

Geliş nedeni belli zaten onu anlatmaya gerek yok. Üstünden geçtiği gezegen dünyamı derseniz arkadaşlar hayır değil ama muhtemelen dünyaya yakın bir gezegen. Fragman da ikinci olarak dikkatimizi çeken şey Bruce Benner yani yeşil kahramanımızın sersem bi halde molozların içinde yattığını görüyoruz. Dünya ya yeniden dönen Hulk u fragmanın bi sonraki karesinde Doktor Strangenin bulduğunu anlamak zor değil çünkü tavan da koskocaman bir delik duruyor. Hulk düşe düşe Doktorun mekanına düşmüş. Diğer bir karemiz de ise vanda ve vijın ı görüyoruz ancak vijın insan derisine bürünmüş. Vijın insan mı olmuş. Hayır arkadaşlar büyük ihtimalle ya vandanın rüyası yada tony vijın için bir şeyler tasarlamıştır. Ama yakışmış yani yakışmamış değil. Thoru ise galaksinin koruyucuları gemisinde dumanlar içinde kalmış bir gezegeni izlerken görüyoruz ki burasının neresi olduğunu tahmin etmek zor değil.Thorun film de ki rolünü neler yapacağını çok merak ediyorum. Ama burda ki karede Thour iki adet kolu indirmek için uğraşıyor ve bence bu thanosun gemisi olsa gerek. Galaksinin koruyucuları ile birlikte olmasına rağmen fragman da Peter Quill ve arkadaşlarına hiç rastlamadık. Acaba thoru dünyaya bırakıp geri mi gittiler diye düşünmeden edemiyorum. Demir adam hulk ve doktor strange üçlüsünü bir arada görüyoruz ve burası muhtemelen hulk ın iniş yaptığı yer. Yani doktorun mekanı. Tony'i buraya getirten ise hulk olmalıdır. Üçlünün bir arada olması bize Doktor'un Tony le burda tanışıp filme tamamen bu kısımdan sonra dahil olduğunu düşündürüyor. Artık zamanı da gelmişti zaten.

Loki'yi elinde teseraktla görüyoruz. Bu kısımdan önce de loki bir çok cesedin üstünden geçiyor. Birkaç kare sonra ise Thanos u eldivenine mavi bir taş takarken görüyoruz ki o kesinlikle teserakt. Ama thanos teseraktı lokiyi döverek mi aldı yoksa loki yine bir hainlik yapıp kendi eliyle mi verdi orası bir meçhul. Arkadaşlar örümcek adama gelicek olursak örümcek adam sanırım thanos la ilk karşılaşan kahramanımız oluyor. Meraklı velet Peter Parker yine kendini tutamamış ve bir binanın tepesine çıkmış. Ama bu bina hareket ediyor. Çünkü Thanos a ait. Thanosun gemisine çıkmanın bedelini ağır ödüyor olmalı ki Thanos u örümcek adamı yere çarparken görüyoruz. Muhtemelen Örümcek adama yardım için gelen Tony ise Thanos tan yumruğu burda yiyor.  Ve kaptan amerikayı görüyoruz. Bizim ihtiyara sakal bırakmak hayli yakışmış. Gerçekten güzel olmuş ve acayip bir ağırlık katmış. Bulunduğu mekana ve ona mızrak fırlatan kadına bakacak olursak kaptan amerika hala Kara Panterin yanında yer alıyor. Sonuçta o artık bir kaçak ve dostu baki barns ı korumak zorunda. Fragmanın ilerleyen kısımlarında büyük bir savaşa rastlıyoruz. Bu savaş kesinlikle Kara Panterin adasında gerçekleşiyor ve yenilmezler orada bir araya geliyor. Tony i en büyük zırhını kullanırken görüyoruz. Arkasında ki binalardan amerikada olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Daha sonra ise kara panteri bir yaratıkla dövüşürken görüyoruz. Videoya koymadığım birkaç görüntü daha bize kesinlikle bu büyük savaşın amerika dışında olduğunu gösteriyor. Savaşta büyük ihtimalle tüm yenilmezler yer alıyor çünkü kış uykusundan baki barns ı bile kaldırmışlar ve uyandırdıkları için kızgın olmalı ki yüz ifadesinden belli oluyor. Son kısımda ise arkadaşlar altı kahramanımızı savaşa doğru koşarken görüyoruz. Diğerleri nerde diyecekseniz kesin sağda solda biryerlerdedirler. Kara Panterin yanında duran kadını ilk olarak Kaptan Amerika İç savaşta görmüştük. Burda ise savaşçılığını ve marifetlerini tamamen göreceğiz. En önemli karelerden biriyse vijın'ın alnından sonsuzluk taşını sökülürken görüyoruz. Acılar içinde bağırıyor ama taşı aldılar mı almadılar mı bilinmiyor. Vijını hiç bi savaş sahnesinde görmedik ve thanosun eldivenin de de sarı renkte bir taş görmedik.Yani vijın a neler oldu filmle birlikte hep beraber göreceğiz. Arkadaşlar benim sizlere anlatacaklarım bu kadar. Bi fragman daha çıkarsa incelemeyi yine birlikte yaparız. Bu arada Kanalıma abone olup video yu beğenmeyi unutmayın. Aşağıdaki Videoyu izlemeyi Unutmayın
 
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Reklamı Gizle[x]