Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayınız " Ricamız

  Three Billboards Outside Ebbing Missouri Yeni Posteri

Three Billboards Outside Ebbing Missouri Yeni Posteri 24 Ekim 2017

Martin McDonagh'ın hem yönetmen hem de senaryosunu üstlendiği filmin konusu kısaca; kızının cinayetinde ki suçlunun bulunması için bir kaç ay bekledikten sonra Anne Mildir hayes cesurca bir girişimde bulunuyor Film 18 ocak ta ülkemizde vizyona girecek

Milder kasabanın girişinde ki bilboardlara saygıdeger polis memuru William Willoughby'ye yçnelik üç poster astırır. posterlerde kızının katilinin henüz bulunmadığını halen cevap beklediğini belirten mesajlar vardır.Polis şefi ve Mildred arasında ki çatışmaya polis şefinin şiddete eğilimli olgunlaşmamış ana kuzusu sağ kolu Dixon da dahil olunca Mildred ve Ebbing'in kolluk kuvvetleri arasındaki savaş daha da şiddetlenir... Oscar ödüllü oyuncu; Frances McDormand'ın başroldeki anneyi canlandırırken, kasabanın polis şefini ise Oscar adayı oyuncu Woody Harrelson canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda  Sam Rockwell, Abbie Cornish, Lucas Hedges, Željko Ivanek, Clarke Peters, John Hawkes ve Peter Dinklage da bulunmaktadır. 
  • Beğen
    1
  BENZER HABERLER
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Reklamı Gizle[x]