Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayınız " Ricamız

  Keanu Reeves Bilim Kurguya Geri Döndü

Keanu Reeves Bilim Kurguya Geri Döndü 09 Ekim 2017

Herkesin çok sevdiği usta aktör Keanu Reeves yeni yeni bir bilim kurgu filmiyle aramıza dönüyor. Konusu baya ilgi çekici, gelin hep birlikte Keanu Reeves'in başrollerini paylaştığı bilim kurgu filmi " Replicas" inceleyelim. Neler eksik neler olması gerekli ve uzun bir aradan sonra böyle bir projenin içinde bulunan usta aktörü gerçekten çok özledik. Filmin yönetmenliğini Jeffrey Nachmanoff paylaşıyor senaryosunu ise Stephen Hamel üstlendi.

Asıl sorulan sorulardan biri şudur; Yıllar sonra böyle bir projenin içinde yer alması onu korkutuyormu veya mutlu oluyormu. Usta aktörün deyimiyle; Film yapmak kadar zor iştir oyunculuk. Oyunculuğunun hakkını vermek gerekir diye bir açıklama yapmıştır ve projenin yeni adı Replicas yeni umut ışığı oldu 2018 yılının :) Replicas Film de karakterlerin birbirlerine olan öfkesinden oluşan bir çeşit beyin yıkama adlandırabildiğimiz geri dönüş ve ileri dönüş makineleri sayesinde efsane filmler arasında gösteriliyor.


Keanu Reeves filmde sinirli bir bilim adamı Will Foster'i canlandırırken, ailesine bağlı işini severek yapan bir kişi olarak karşımıza çıkıyor. Bilim aslında neyi anlatmak istiyor ve bunun araştırmak yola koyulan adamımız, insanların beynindeki bilgileri bilgisayara aktarma çabasından sonra hayatı tam bir kabusa dönüşecek. Ailesi ve kendisi bir trafik kazası yapar tüm hayatı artık kararmıştır. Film de asıl hedeflenen sahne, kaza yapan ailesinin geri getirmek için klonladığı anlatılmak isteniyor. Filmimiz 2018 yılı ortasına doğru sinema severlerle buluşacaktır.
  • Beğen
    2
  BENZER HABERLER
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Reklamı Gizle[x]