Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayınız " Ricamız

  Kalp Atışı 14. Bölüm Özeti

Kalp Atışı 14. Bölüm Özeti 04 Ekim 2017

Ali Asaf ve Eylül evlenebilecek mi? Yoksa önemli bir sorun bu izdivaçı engelleyecek mi? Sevilen dizi Kalp Atışı’nda bu hafta heyecan dinmiyor. Tüm arkadaşlarından ikiliye destek geliyor.

Film Keyif ekibi sizlere yeni bölümünden biraz bahsetmek istedik. Kalp Atışı”nın 13. bölümünde; Beyaz önlükler sadece hastaların değil doktorların da umududur. Beyaz gömleği çıkardığında ise savunmasızsındır artık. Herkes gib sıra Ali Asaf kurtardığı onca hayatın ardından kendi babası için o umuda koşar. Eylül'le beraber. Eylül, Ali Asaf'a çok önemli iki kelime söyler. Her şeyi silmeye yeter o iki kelime. Tuttuğu eli asla bırakmayan Esma, hastaneye getirilen ve bir trajedinin kahramanı masum kız. Ya da kendi hikayesini bu kez şok edici bir şekilde yazan Hakan'ın Eylül'e verdiği mektup. Hepsi umut dünyasının kapılarını açacaktır. Ama nasıl olacak bu hayatı o biraz soru işareti bırakıyor.
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Reklamı Gizle[x]