Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayınız " Ricamız

  Bollywood yıldızı Aamir Khan İstanbul'da

Bollywood yıldızı Aamir Khan İstanbul'da 04 Ekim 2017

Dünyanın ünlü sinema yıldızlarından olan ve çektiği filmlerle milyonları peşinden sürükleyen Bollywood aktörü Aamir Khan, Sabah medya sponsorluğunda düzenlenen Kristal Elma Festivali’nin özel konuğu olarak ağırlanacak.

4 Ekim çarşamba Canlı Yayın bülteninde Cem Öğretir'in özel konuğu olacak. Ana Haber bülteni bu akşam 19:00  Bollywood yıldızı Aamir Khan, başarılı kariyeri boyunca Hint sinema tarihinin en etkileyici ve popüler aktörü oldu ve dört ulusal film ödülü ile yedi Filmfare Ödülü kazandı. Hindistan Hükümeti tarafından 2003 yılında Padma Shri ve 2010 yılında Padma Bhushan olarak onurlandırıldı. 30 Kasım 2011 ve 2014 yılında UNICEF Ulusal barış elçisi seçildi. Yardım severliği ile tanınan Khan, hint toplumunda bazıları politik krize dönüşmüş çeşitli sosyal problemlere de çözüm arıyor .
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Reklamı Gizle[x]