Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayınız " Ricamız

  Aamir Khan Türkiye'de

Aamir Khan Türkiye'de 02 Ekim 2017

Hint Film Fan Üyesi; Merhaba arkadaşlar, bu sitedeki ilk yazımla sizlerle tanışacağım Allah'ın izni ile.Başlıktan da anlaşılacağı üzere Aamir Khan Türkiye'ye geliyor. Evet çok kısa bir zaman içinde öğrenme fırsatımız oldu maalesef Aamir bey bu şekilde istemiş belliki.

Onu gayet iyi anlıyorum bu konuda eğer öğrendiyse daha önceden ülkemize gelen Hind oyuncularının yaşadığı olumsuz durumların aynısını yaşamamak için erkenden haber vermeyi uygun görmemiş bellki. 1 Ekim'de geleceği haberini hayranlarının yorumlarına cevap vermesi ile öğrendik. Tabiri caizse Bolyywood'cu arkadaşlarımız Aamir bey'in ülkemize gelmesini iple çekiyordu. Yaptıkları etkinliklerde sosyal paylaşımlar da açılan paylaşımlarda bayağı çaba sarf ettiler.Umarım onu görme fırsatları olur. Gerçekten mükemmel bir oyuncu bana göre de, onun gibi bir oyuncunun ülkemizde de olmasını isterdim ama hindistan'ın aamir'e daha çok ihtiyacı varmış demek ki allah böyle uygun görmüş. bize bir şey demek düşmez :)  Bu işi üstlenmiş umarım 4 Ekim'de Aamir geldiğinde onu çok iyi karşılar,ağırlarlar. Hint filmlerinin Türkiye'de vizyona girmesini sağlayan şirket de burası yanılmıyorsam kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz buradan da. Film yaparken bütün çabasını ortaya koyan sonunda mükemmel bir iş ortaya koyan sanatçıların filmlerini dev ekranda izlemek büyük keyif.Umarım bundan sonra devamı gelir.Son olarak şunu ekleyelim de Dangal müthiş bir filmdi. İnternet'e düştüğü zaman izlemeyi sakın ihmal etmeyin. Secret Superstar ( Gizli Süperstar)'ın da bundan kalır yanının olacağını düşünmüyorum. Filmlerinde hep sosyal mesaj veren senin gibi insanlar dünyada çoğalsın. 
Seni seviyoruz güzel adam Aamir Khan. İyiki geliyorsun.
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Reklamı Gizle[x]