Açılmayan filmleri, Playerin Altında Bildir butonu kullanıp bizlere bildirebilirsiniz. En Büyük Desteğiniz Yorumlardır

  Yenilmezler 3 (Infinity War) 2018 Konusu ve Çıkış Tarihi

Yenilmezler 3 (Infinity War) 2018 Konusu ve Çıkış Tarihi 02 Şubat 2017

Marvel'in 2018 de vizyona girecek olan filminin çekimleri bu yıl başlayacak. Infinity War ve daha adı belli olmayan bir devam filminin çekimleri beraber yapılacak. Filmin ilk partisinde kahramanların birbirleriyle mücadelesini göreceğiz.

Yenilmezler'in üçüncü serisinde yenilmezler çekirdek takımı olduğu gibi karşımıza çıkacak. Takıma ekstradan kişilerde katılacak. Galaksinin Koruyucuları ekibi yenilmezler 3 filminde yer alacak. Galaksinin Koruyucuları 2 filminde ekibe katılacak olan Nebula'da filmde yer alacak. Daha kendine özgü filmi çıkmayan Kaptan Marvel'de filmde olacak. Ancak onun kahraman olarak mı yoksa normal olarak mı karşımıza çıkacağı belli değil. Belki de Örümcek Adam'da olduğu gibi direk kahraman olarak filmde oynatıp daha sonra kendine özgü bir film çıkarabilirler. Örümcek Adamın ise filmde olup olmayacağı henüz belli değil.
Katılacak olan bir diğer kahramanlar ise Doktor Strange, Kara Panter, Kış Askeri, Ant Man da takımın içinde yer alacaklar. Yenilmezlerin üçüncü filmi oldukça kalabalık olacak ve birçok filmi biraraya getirecek.

Sonsuzluk taşlarını toplayan ve onu özel bir eldivende birleştiren THANOS dünyayı kasıp kavuracak. Zihin taşını alnında taşıyan Vijın'dan ise o taşı alıp almayacağı, eğer alırsada Vijın'a neler olacağı tam bi merak konusu. İki bölüm halinde çekilecek olan filmde ilk part kahramanların mücadelesi, ikince partta ise uzayın uzak köşelerinden Thanosa karşı yardım ve destek aldıklarını göreceğiz. Yenilmezler filminin başından belli koltuğunda oturan Thanos en sonunda koltuğundan kalkıyor ve Yenilmezler takımının gördüğü en güçlü düşman oluyor. Marvel yapımcıları en büyük kozlarını en sona saklamışlar gibi gözükürken, Avengers Infinity War Part II ise yenilmezler serisinin son filmi olacak büyük olasılıkla. Filmin tarihi kesin olmamakla birlikte 2018 de çıkacağı biliniyor. 
  • Beğen
    413
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir