Açılmayan filmleri, Playerin Altında Bildir butonu kullanıp bizlere bildirebilirsiniz. En Büyük Desteğiniz Yorumlardır

  Vizyonlardaki Filmler'de Bu Hafta Sizler İçin

Vizyonlardaki Filmler'de Bu Hafta Sizler İçin 23 Haziran 2017

Vizyonlardaki Filmler ve Çıkan Filmleri bu haber başlık altına topladık. Birbirinden güzel aksiyon, bilim kurgu, dram, romantik ve korku filmleri haber başlık altında okuyup bilgilenebilirsiniz.

Bu Hafta Hangi Filmler çıkıyor ?

23 Haziran Pazartesi günü 4 tane yeni film izleyicilerle buluştu.

1.İlk olarak 2017 yılında çekimleri başlayan ve serinin 5. filmi olarak nitelendirdiğimiz Transformers 5: Son Şovalye haftanın en çok hasılat toplanan film arasında dikkat çekiyor.

2. 2013 yılında Boston Maratonun'da yaşanan patlama ve ardından yaşanan olayların perde arkasını " Kara Gün " adlı film de gerçeğe bire bir filme aktarılmıştır. Vizyondaki dramatik filmler arasında yerini alıyor ve haftanın en önemli film arasındadır.

3. Liban'da geçen bir dram öyküsünde " Dağların Ardında " adlı film gösterime giren festival filmlerinden birisidir. Dramatik türüyle bu filmde dikkatleri üzerine çekiyor.

4. Bir filmin serisi " Büyü ", ilk olarak 2004 yılında ilk birinci filmi çıkmıştı. Aradan geçen yıllar sonunda serinin ikinci filmini çekmeye karar veren yapımcılar, " Büyü 2 " bu hafta gösterime girecek filmler arasında.
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir