Açılmayan filmleri, Playerin Altında Bildir butonu kullanıp bizlere bildirebilirsiniz. En Büyük Desteğiniz Yorumlardır

  Netflix Türk Dizi Çıkıyor

Netflix Türk Dizi Çıkıyor 02 Haziran 2017

Dünyaca ünlü olan Netfelix yeniliklere devam ediyor. Netfelix yeni proje imza atarak Türk dizisi çıkarmaya başladı. Oyuncuları belli olmayan dizinin konusu "Süper Kahraman" ile ilgili olacak.

Dünyaca ünlü Netfelix şirketi yeni bir proje ile karşımızda geliyor. Projeleri tüm ulus ülkeler hitap eden Netfelix bu projesi ile Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Netfelix Türk dizi çıkarmak için çalışmalara başladı. Konusu ve oyuncuları sır gibi saklanan projede gelen bilgiler konusu "Süper Kahraman" olarak söylenmektedir. Türk dizi süper kahraman olması ne kadar doğru bilinmemektedir ama Türkiye için iyi bir deneyim olacaktır. Oyucular kim olduğu belli değil ama "Süper Türk" filminde oynayan Tamer Karadağ olabilir mi? Merak konusu.

Netflix İlk Türk Dizisi onay verildi. Bu süreçte Özel Güçlere Sahip Kahramanlarımız İstanbul'da !!!. Netflix'in ilk Türk Dizisi, drama türünde olacağını duyurdu ve konu ile hakkında şu şekil bir açıklama yaptılar; '' Orta yaşlarda bir adam birden kendini özel hissetmeye başlar. Sonra özel güçlere sahip olduğunu anlar. Bu demek oluyorki seçilmiş bir kişidir.
Asıl sıkıntı şimdi başlıyor. İstanbul'u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı savaşacak olan kahramanımız, şehri ve tüm insanlığı korumak ona kalmıştır. Güçlerini nasıl kullanacağını öğrenmesi gerekiyor bu süreçte. Tek başına bunu yapamayacağı için arkadaşıyla birlikte el ele verip insanlığı ve şehri kurtarmak için elinden geleni yapacak. İlerleyen Günlerde konu hakkında sizlere daha ayrıntılı anlatacağız. Şuan için boyle bir açıklama yapıldı ve bizde sizlere açıklamanın detaylarını paylaştık.
  • Beğen
    2
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir