Açılmayan filmleri, Playerin Altında Bildir butonu kullanıp bizlere bildirebilirsiniz. En Büyük Desteğiniz Yorumlardır

  Halka 3 - Rings Gösterime Giriyor

Halka 3 - Rings Gösterime Giriyor 24 Ocak 2017

Yine video yine masumlar yine ölüm. Halka 3 bu kez başrolünde Matilda Anna ile geri dönüyor. Kaseti izleyenlerin 7 gün içinde öleceğini haber veren telefon bu kez Julia için çalıyor. Paranolmal olaylar serinin üçüncü filmiyle yine ekranlara geliyor.

 Orta Okul öğrencisi olan Julia (Matilda Anna Ingrid Lutz) arası bir süredir bozuk olan ve herşeyi düzeltmek için Üniversiteli sevgilisinin evine gider. Sevgilisinin bilgisayarında gezinirken kankalarının ona 1 hafta içinde öleceğini söyleyen bir video izlettiklerini öğrenir. Julia bunu öğrendiğinde ise çok geç olur ve o günün akşamında sevgilisi dünyaya gözlerini yumar.İnternette gezinirken bilgisayarına mesaj ile bir video gelen Julia, kendini videoyu izlemekten alıkoyamaz. Video bittikten sonra hemen telefonu çalar ve yine o ses yedi gün içinde öleceğini haber verir. Bunun üzerine Julia bu konuyla ilgili hemen araştırmalara başlar. Yol aldıkça elde edeceği bilgiler enteresan olacaktır. Daha öncede bu video yüzünden insanların öldüğünü öğrenince iyice panik yapar.

 Kimden yardım istese kime el uzatsa onunla birlikte zarar görür. Çok sevdiği erkek arkadaşıyla birlikte bunu durdurmak için ellerinden geleni yapacaklardır ama Julia'nın yedi günü olmasına rağmen çevresindekileri ölüm erken bulacaktır. Julia hayatta kalmak için zamana karşı bir yarışa girmiştir. Ve bu yolda daima tek başına olacaktır. Diğer halka filmlerinden farklı olarak daha gerçekçi daha yaratıcı ve insanda daha ayrı bi gerilim ve korku uyandıran, televizyondan küçük kızın çıktığı, vücudunda durduk yere işaretlerin ortaya çıktığı, gizemli telefonların çaldığı halka 3 yakında yine izleyicisiyle buluşacak. Modern bir teknoloji ve düşünceyle çekilen halka 3, serinin en güzel filmi olma yolunda ilerliyor.

Halka 3 kendine has hayran kitlesi ve uzun zamandan sonra beyaz perdeyle 3 Şubat 2017'de buluşacak.
 
  • Beğen
    1
İlgili Filmler
1080P
Halka 3 - Ring izle
Halka 3 - Ring izle
F. Javier Gutiérrez yönetmen koltuğunda bulunuyor. Başrolde Aimee Teegarden, Bonnie Morgan, Alex Roe ve Matilda Anna Ingrid Lutz gibi isimler yer almaktadır. Konusu: Julia, evinden ve ailesinden uzak erkek arkadaşı Holt'la...
  •   Tür : Gizem, Gerilim, Korku
  •   İzlenme: 2080
  •   8
      1
  •   Vizyon : 2016
  •   Süre : 107 Dk.
IMDb4.6
MultiDil
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir