Açılmayan filmleri, Playerin Altında Bildir butonu kullanıp bizlere bildirebilirsiniz. En Büyük Desteğiniz Yorumlardır

  Deadpool 2 Konusu ve Ne Zaman Çıkıyor

Deadpool 2 Konusu ve Ne Zaman Çıkıyor 26 Ocak 2017

Dead Pool 2 geliyor; ilk filmin muhteşem bir gişe hasılatı yapması filmin ikincisi için kapıları araladı ve yapımcılar kolları sıvadı.Yapımcılar tüm oyuncu kadrosunu bir arada tutmaya çalışıyor. Ryan Reynolds ve yönetmen Tim Miller'ın olmazsa olmaz olarak düşünüldüğü için özellikle bu ikili ile birlikte geri dönmesi planlanıyor.


Dead Pool 2 yeni karakterlerle geliyor. Filmin önümüzdeki sene vizyona gireceği kesinleşti. Yeni karakterlerden biri "CABLE" olacak. Cable x-men filminden tanıdığımız Sayclobs ve Jin Grey klonunun çoçuğudur. Karakter tekno organik bir virüs altında yaşıyor. Virüs Cable'nin kendini kontrol etmesini engelliyor. Gücünün büyük bir bölümünü virüsle savaşmaya ayıran Cable, yine bu sebeple gücünün büyük bir bölümünü kullanamıyor. Dead Pool ve Cable zaman zaman düşman zaman zaman dost olabilmektedir. Dead Pool'un yeni filminde Cable ile omuz omuza savaşması bekleniyor. 
Yönetmenliğini Tim Miller'ın yapacağı kesin olmamakla birlikte, filmin 2018'de vizyona girmesi bekleniyor.
  • Beğen
    0
İlgili Filmler
720P
Deadpool 2 izle
Deadpool 2 izle
Filmin konusuna gelicek olursak, Wade Wilson intikamını aldıktan sonra kötülerle olan mücadelesine devam etmektedir. Aynı düzen kural tanımadan, espirili, küfürbaz olarak gündelik yaşamına devam eden ve ...
  •   Tür : Marvel - DC Filmleri, Macera, Komedi
  •   İzlenme: 1207
  •   0
      0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 0 Dk.
IMDb0.0
Fragman
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir